E-mail küldése Instagram oldalunk

Társadalmi jólét

Felelős munkáltatóként cégünk folyamatosan gondoskodik a dolgozóink biztonságáról, minden évben a jogszabályban előírt kötelező tűz- és munkavédelmi oktatásokat tartunk, 2024-ben emellett munkahelyi kockázatelemzést is végeztünk. Munkaügyi kapcsolatok terén rendezettek vagyunk, pályázataink során ezt mindig ellenőrzik, de nálunk soha nem merült fel probléma.

Cégünk aktívan támogatja a helyi és térséget érintő infrastruktúra fejlesztését és több olyan közösségfejlesztő programban is részt vettünk mely egyúttal hozzájárul a negatív éghajlatváltozást előidéző hatások csökkentéséhez illetve az esetleges környezeti hatások felméréséhez. Így részt vettünk a „Na-tural selfness” című szerb-magyar határon átnyúló projektben, ahol tanulmányokat készítettek a termálvíz és a természeti környezet turizmusra gyakorolt hatásairól. Emellett a Móra-Tourist Nonprofit Kft. Zsombolyával közösen sikeresen pályázott az „Green Transport” projektre, amely elektromos kisbuszok beszerzését, töltőállomás kiépítését és szemléletformáló rendezvények szervezését tette lehetővé, a fenntartható közlekedésről és környezetvédelemről szóló előadásokkal. Oktatási oldalon duális szakképző helyszínként működünk, és 2024-ben 8 diákot képzünk turizmus szakmában, valamint a Szegedi Tudományegyetem hallgatóit is fogadjuk szakmai gyakorlatra.

Cégünk 2011-ben indította el együttműködését Mórahalom Városi Önkormányzattal, amit 2016-ban megújítottunk, és ennek keretében helyi turisztikai feladatokat vállaltunk. Tevékenységünket úgy végezzük, hogy az nem veszélyezteti a közösségek alapvető szolgáltatásait.

További információért kattints IDE

A Mórahalom-kártya rendszerét a TDM szervezet üzemelteti, melybe most már a szállásadói fürdőjegy kedvezményeket is beépítették. Ez segíti a helyi vállalkozásokat, és elősegíti a papírmentes, digitális megoldásokat. A szállásadói és lakossági fórumainkon és rendezvényeinken helyi vállalkozásokat hívunk meg, hogy bemutathassák termékeiket, és új partnereket találjanak. Így mutatkozott be az ÉLŐ Tanya közösség, akik helyi, főként ökológiai gazdákat támogatnak, és közvetlenül a termelőktől juttatják el a termékeket a fogyasztókhoz. Ugyanígy bemutatkozott a Kisvárosikert is, akik a növények telepítésével szeretnének hozzájárulni az éghajlatváltozás mérsékléséhez, miközben szépítik is a környezetet.